$41.09 €44.63
weather +29 Київ
languages

"Шахтар" удруге обіграв "Реал" у Лізі чемпіонів

"Шахтар" удруге обіграв "Реал" у Лізі чемпіонів "Шахтар" обіграв "Реал" у домашньому матчі
У стартовому матчі групового турніру донецький "Шахтар" обіграв "Реал" у Мадриді з рахунком 2:3, сьогодні в Києві – із рахунком 2:0.

Донецький "Шахтар" 1 грудня у п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів переміг у матчі проти мадридського "Реала", повідомив офіційний сайт УЄФА.

Гру проводили на НСК "Олімпійський" у Києві, вона закінчилася з рахунком 2:0. Обидва голи "Шахтар" забив у другому таймі: на 57-й хвилині – Дентіньйо, на 82-й – Манор Соломон.

Після п'яти зіграних матчів "Шахтар" набрав сім очок і посідає друге місце у групі.

У стартовому матчі групового турніру донецька команда обіграла "Реал" у Мадриді з рахунком 2:3.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

В останньому турі "Шахтар" на виїзді зіграє проти італійського "Інтера".