$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Світоліна пробилася до півфіналу тенісного турніру у Страсбурзі

Світоліна пробилася до півфіналу тенісного турніру у Страсбурзі У півфіналі Світоліна зіграє з польською або білоруською тенісисткою

У чвертьфіналі тенісного турніру у французькому Страсбурзі перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла Джил Тайхманн зі Швейцарії.

24 вересня перша ракетка України Еліна Світоліна виграла чвертьфінальний поєдинок на тенісному турнірі у Страсбурзі (Франція). Про це повідомляє сайт Жіночої тенісної асоціації.

Суперницею Світоліної, яка є п'ятою ракеткою світу, була Джил Тайхманн зі Швейцарії, яка посідає в рейтингу WTA 54-те місце.

Гра тривала 83 хвилини і завершилася з рахунком 6:4, 6:3 на користь українки.

Суперницею Світоліної у півфіналі стане переможниця поєдинку між Аріною Соболенко з Білорусі та Катержиною Синяковою з Чехії.

В 1/8 фіналу турніру перша ракетка України обіграла польську тенісистку Магду Лінетт.

Змагання на ґрунтових кортах Страсбурга передують заключному турніру Великого шолома в сезоні 2020 року – Roland Garros.