$39.78 €42.38
weather +4 Київ

Світоліна вийшла у фінал турніру WTA у Чикаго. Костюк програла

Світоліна вийшла у фінал турніру WTA у Чикаго. Костюк програла Світоліна проведе перший фінальний поєдинок у поточному сезоні

Перша ракетка України Еліна Світоліна 27 серпня в матчі 1/2 фіналу турніру WTA 250 в американському Чикаго перемогла шведку Ребекку Петерсон із рахунком 6:1, 6:7 (4:7), 6:3. Про це повідомив спортивний сайт "Великий теніс України".

Суперниці провели на корті 2,5 години. У вирішальному сеті Світоліна оформила брейк у першому геймі і на подвійній помилці реалізувала матчбол у дев'ятому, пише видання.

У рейтингу WTA Світоліна посідає шосте місце, а Петерсон – 59-те. На турнірі Світоліна є першою сіяною.

Світоліна проведе перший фінальний поєдинок у поточному сезоні з переможницею матчу між 68-ю ракеткою світу Алізе Корне (Франція) і 88-ю ракеткою світу Варварою Грачовою (Росія).

Інша українська тенісистка Марта Костюк зупинилася у чвертьфіналі турніру в Чикаго. У трьох сетах вона поступилася Грачовій, повідомило Суспільне. Костюк мала завершити матч із росіянкою за день до цього, проте його перенесли.

Загалом тенісистки провели на корті дві години і 42 хвилини. За цей час українка, яка посідає 56-те місце в рейтингу, виконала чотири подачі навиліт, зробила вісім подвійних помилок і реалізувала чотири брейк-пойнти, повідомив Xsport.

Chicago Women's Open проводять на хардовому покритті з 22-го до 28 серпня. Призовий фонд турніру становить $235 тис.