$39.66 €42.49
weather +21 Київ

У відбірковому матчі Євро 2024 збірна України насилу обіграла Мальту

У відбірковому матчі Євро 2024 збірна України насилу обіграла Мальту Поєдинок відбувався у Словаччині
19 червня у Трнаві (Словаччина) у відбірковому матчі на чемпіонат Європи з футболу 2024 року у групі C збірна України виграла у збірної Мальти. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Поєдинок відбувався з перевагою української команди, про що свідчить статистика: після першого тайму у команди Сергія Реброва відсоток володіння м'ячем був 59, після другого – 63.

На 72-й хвилині українській збірній забити вдалося, але тільки з пенальті – його реалізував Віктор Циганков, який грає у французькій "Жироні".

Це виявився єдиний результативний удар у матчі, завдяки якому Україна перемогла з рахунком 1:0.

Після трьох матчів у групі С українська команда посідає друге місце із шістьма очками. Мальта залишається аутсайдером групи, очок у неї немає.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

Наступний поєдинок у відборі на Євро 2024 українська збірна зіграє 9 вересня проти лідера квінтету Англії, яка виграла усі свої три матчі у групі, зокрема в України у березні.

Пізно ввечері 19 червня відбудеться ще одна гра у групі С: Англія прийме Північну Македонію.

Євро 2024 відбудеться з 14 червня до 14 липня в Німеччині.