$39.60 €42.44
weather +18 Київ

Україна перемогла Північну Македонію в доборі на Євро 2024, поступаючись 0:2

Україна перемогла Північну Македонію в доборі на Євро 2024, поступаючись 0:2 Циганков забив переможний гол України в матчі добору Євро 2024 проти Північної Македонії

16 червня національна футбольна збірна України виграла в гостях (3:2) у збірної Північної Македонії у другому для себе матчі добіркового турніру на чемпіонат Європи 2024 року у групі С. Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

На перерву команда Сергія Реброва йшла, програючи 0:2. Еніс Барді вивів господарів уперед на 31-й хвилині з пенальті, призначеного за гру рукою Миколи Матвієнка (арбітр ухвалив рішення дати 11-метровий після перегляду VAR).

На 39-й хвилині результативний дальній удар удався гравцеві господарів Еліфу Елмасу, який подвоїв рахунок.

Україна перевернула гру у другому таймі, але на перший гол довелося чекати понад 15 хвилин. На 62-й хвилині Ілля Забарний проквитав один м'яч, точно пробивши головою з подачі Віктора Циганкова. На 67-й хвилині Юхим Конопля зрівняв рахунок, замкнувши простріл Михайла Мудрика – 2:2.

На 83-й хвилині переможний для збірної України гол забив Циганков – 3:2. Йому передувала точна передача Мудрика, яку гравець французької "Жирони" замкнув головою.

Збірна України після двох матчів набрала три очки. У Північної Македонії залишилося три очки (два матчі). Також три очки в Італії (два матчі). За додатковими показниками збірна України вийшла на друге місце. У паралельному матчі Англія в гостях розгромила аутсайдера групи С Мальту (4:0) і лідирує з дев'ятьма очками після трьох матчів. Мальтійці очок поки не набирали.

Наступний матч збірна України зіграє проти Мальти 19 червня.

У попередньому поєдинку в межах добору на Євро 2024 збірна України з футболу поступилася з рахунком 0:2 команді Англії. Матч на стадіоні "Вемблі" був першим і єдиним офіційним поєдинком для в.о. головного тренера української команди Руслана Ротаня.

Поєдинок із Північною Македонією став офіційним дебютом Сергія Реброва як головного тренера збірної України. У першому (товариському) матчі під керівництвом Реброва українці в гостях зіграли 3:3 зі збірною Німеччини.