$40.65 €43.54
weather +21 Київ

Україна – чемпіон чоловічої Золотої Євроліги з волейболу. Фото photo icon

Україна – чемпіон чоловічої Золотої Євроліги з волейболу. Фото Українці у фіналі Золотої Євроліги в чотирьох сетах перемогли команду Хорватії

Чоловіча збірна України з волейболу стала чемпіоном Золотої Євроліги. Про це повідомляє сайт Європейської конфедерації волейболу.

У фінальному матчі, який відбувся у хорватському Осієку, українці в чотирьох сетах перемогли команду Хорватії – 3:1 (23:25, 25:19, 28:26, 25:19).

MVP Золотої Євроліги став Євген Кісілюк, догравальник збірної України з волейболу.

Це був дебютний турнір для нового тренера збірної Рауля Лосано.

Українська чоловіча збірна вчетверте зіграла у фіналі Золотої Євроліги й удруге стала її чемпіоном (уперше вигравали 2017 року), підкреслило "Суспільне". На шляху до фіналу українці перемогли Чехію (3:0).

Збірна України кваліфікувалася на Кубок претендентів (відбудеться із 4-го до 7 липня у КНР), де побореться за єдину путівку до найпрестижнішого комерційного волейбольного турніру – Ліги націй, підкреслила Tribuna.com. Суперником України у чвертьфіналі стане команда Чилі.

Україна – чемпіон чоловічої Золотої Євроліги з волейболу. Фото фото 1 Фото: cev.eu