$39.51 €42.36
weather +16 Київ

Збірна України з волейболу поступилася Словенії у чвертьфіналі чемпіонату Європи Поєдинок відбувався у Варні

11 вересня в болгарському місті Варна волейболісти національної збірної України у чвертьфіналі чемпіонату Європи програли збірній Словенії. Трансляцію вів YouTube-канал DIVISPORT.

Першу партію словенці виграли з великою перевагою (25:17), а у другій почалася боротьба, під час якої українці кілька разів були близькі до 1:1 за сетами. Проте гра на "більше-менше" завершилася на користь Словенії – 31:29.

У третій партії українці спочатку грали із суперником на рівних, допустили незначну перевагу противника, а в середині сету пішли у відрив і довели партію до своєї перемоги – 25:21.

У четвертій партії збірна України лідирувала, але збірна Словенії зібралася й виграла її з рахунком 25:23.

Підсумковий результат чвертьфіналу – 3:1 на користь збірної Словенії.

9 вересня в 1/8 фіналу чемпіонату Європи українські волейболісти перемогли збірну Португалії.

Чемпіонат Європи з волейболу серед чоловіків триватиме до 16 вересня, матчі грають у чотирьох країнах – Італії, Болгарії, Ізраїлі та Північній Македонії.

Чоловіча збірна України втретє поспіль вийшла у плей-оф волейбольного Євро. У 2019 році українська команда дійшла до 1/4 фіналу турніру (програла Сербії), а 2021 року – до 1/8 фіналу (поступилася РФ).

Торік чоловіча збірна України з волейболу вперше вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу, де поступилася команді Словенії.