$39.60 €42.44
weather +19 Київ

Збірна України з волейболу обіграла Португалію і вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи

Збірна України з волейболу обіграла Португалію і вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи Українці перемогли португальців у трьох партіях

9 вересня в болгарському місті Варна волейболісти національної збірної України перемогли збірну Португалії в 1/8 фіналу чемпіонату Європи. Про це повідомляє Федерація волейболу України.

Українці перемогли суперника у трьох партіях, підсумковий результат – 3:0 (25:20, 25:19, 25:22).

Найбільше очок – 15 – набрав в українській збірній її капітан Олег Плотницький.

У чвертьфіналі збірна України зіграє зі збірною Словенії, яка в 1/8 фіналу переграла Туреччину з рахунком 3:2, зазначає "Суспільне". Матч відбудеться 11 вересня.

Волейболісти з України та Словенії вже грали між собою у груповому турнірі Євро 2023, перемогу здобули словенці з рахунком 3:1.

У групі українці здобули дві перемоги у п'яти поєдинках і з третього місця вийшли у стадію плей-оф.

Збірна Словенії на Євро 2019 дійшла до фіналу, де з результатом 1:3 поступилася Сербії.

Чемпіонат Європи з волейболу серед чоловіків триватиме до 16 вересня, матчі грають у чотирьох країнах – Італії, Болгарії, Ізраїлі та Північній Македонії.

Чоловіча збірна України втретє поспіль виходить у плей-оф волейбольного Євро. У 2019 році українська команда дійшла до 1/4 фіналу турніру (програла Сербії), а 2021 року – до 1/8 фіналу (поступилася РФ).

Торік чоловіча збірна України з волейболу вперше вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу, де поступилася команді Словенії.