$39.22 €42.36

Україні не вдалося обіграти Шотландію у вирішальному матчі Ліги націй

Україні не вдалося обіграти Шотландію у вирішальному матчі Ліги націй Україна не змогла обіграти Шотландію і залишається в лізі В
Збірна України з футболу 27 вересня у Кракові у номінально домашньому поєдинку групи В1 Ліги націй УЄФА зіграла зі збірною Шотландії внічию 0:0, посіла друге місце у групі й не змогла піднятися в елітний дивізіон турніру – Лігу А. Текстову онлайн-трансляцію матчу провела пресслужба Української асоціації футболу.

Українські футболісти 21 вересня зазнали від шотландців розгромної поразки 0:3 і поступилися лідерством. Після цього Україна розгромила Вірменію 5:0, але шотландці, обігравши Ірландію 2:1, зберегли перше місце та відрив у два очки.

Тому українцям для того, щоб фінішувати першими у групі і здобути підвищення у класі, потрібна була лише перемога. Шотландців влаштовувала нічия, тому вони, утримавши нульовий рахунок, розпочнуть наступний сезон у лізі А.

Збірна України провела матч активніше і мала відкривати рахунок уже на восьмій хвилині, проте Андрій Ярмоленко не зміг забити у порожні ворота після прострілу Михайла Мудрика.

Другого реального шансу на 22-й хвилині не використав Артем Довбик, який вийшов віч-на-віч із голкіпером Шотландії Крейгом Гордоном, проте пробив йому точно в руки.

На 24-й хвилині у ворота України було призначено пенальті, проте після перегляду VAR арбітр скасував рішення, виявивши, що м'яч у штрафному майданчику влучив Тарасові Степаненку не в руку, а в плече.

Степаненко до кінця першого тайму організував для України два гольові моменти – спочатку на 35-й хвилині сам пробив головою після кутового, але не влучив у стулку воріт Гордона, а на 41-й його удар не зміг скерувати у ворота Довбик.

У другому таймі моменти мали Мудрик, Ілля Забарний та Степаненко, але м'яч уперто не йшов у ворота шотландців. Рахунку у грі так і не було відкрито.

У перших трьох поєдинках турніру Україна 8 червня виграла в Ірландії 1:0, 11 червня розгромила Вірменію 3:0, а 14 червня у матчі-відповіді з Ірландією задовольнилася нічиєю  1:1.

Україна Шотландія 0:0.

Третій розіграш Ліги націй УЄФА стартував у червні. Турнір складається із трьох ліг (А, В, С) по 16 збірних і четвертої ліги (D), у якій грає сім команд (дві групи).