$39.67 €42.52

Українець Ковтун уперше став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

Українець Ковтун уперше став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики Ковтун виборов золоту медаль ЧЄ у вправах на паралельних брусах, зазначили у НОК України
19-річний український гімнаст Ілля Ковтун 16 квітня виборов золоту медаль у вправах на паралельних брусах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в Анталії (Туреччина).

Про це повідомляють у Facebook НОК України.

Зазначають, що українець кваліфікувався із другим результатом, а у фіналі здобув за комбінацію 15,166 бала.

Ковтун випередив дворазового чемпіона Європи у цьому виді Ферхата Аріджана з Туреччини, який став другим (14,933).

Як зазначили у НОК, для спортсмена із Черкас це перше золото на чемпіонатах Європи зі спортивної гімнастики.

Окрім того, Ковтун на ЧЄ став бронзовим призером у багатоборстві, а також у вправах на перекладині, здобувши за свій виступ оцінку 13,966, наголосили у НОК України у Facebook.

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики в Анталії відбувався із 11-го до 16 квітня. Збірна України на Євро 2023 виборола чотири нагороди – окрім трьох медалей Ковтуна, бронзовим призером змагань в опорному стрибку став Ігор Радівілов, зазначили у НОК.