$39.63 €42.29
weather +22 Київ

Український гімнаст виборов бронзу на чемпіонаті світу в Японії

Український гімнаст виборов бронзу на чемпіонаті світу в Японії Ковтун виборов свою першу медаль на чемпіонаті світу

18-річний український гімнаст Ілля Ковтун 22 жовтня виграв бронзову медаль на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики в японському місті Кітакюсю. Про це повідомило видання Tribuna.com.

Українець став третім у чоловічому індивідуальному багатоборстві. У кваліфікації Ковтун був п'ятим із результатом 83,565 бала. У фіналі гімнаст набрав 84,899 бала і замкнув першу трійку.

Золото виграв китайський спортсмен Чжан Бохен (87,981), срібло – японець Дайкі Гасімото (87,964).

Спортсмени змагалися в чоловічому багатоборстві, переможця визначали за сумою балів у шести дисциплінах (вільні вправи, кінь, кільця, опорний стрибок, паралельні бруси і перекладина), уточнив портал "Факти".

Ковтуну у фіналі вдалося поліпшити результати кваліфікації у п'яти із шести видів програми.

Український гімнаст виборов бронзу на чемпіонаті світу в Японії фото 1 Фото: EPA

У Кітакюсю Ковтун виборов свою першу медаль на чемпіонаті світу.

Цьогоріч у квітні Ковтун став третім на чемпіонаті Європи у швейцарському Базелі в індивідуальному багатоборстві. На Олімпійських іграх у Токіо Ковтун посів 11-те місце.

Для України ця медаль – друга в історії чемпіонатів світу в багатоборстві. У жовтні 2019 року бронзу на чемпіонаті світу виборов український гімнаст Олег Верняєв.