$39.67 €42.52
weather +11 Київ

Українець Романчук виборов два золота на чемпіонаті Європи з плавання

Українець Романчук виборов два золота на чемпіонаті Європи з плавання Романчук виграв у запливі на 800 і 1500 метрів

Український плавець Михайло Романчук виграв дві золоті медалі на чемпіонаті Європи в Будапешті, повідомив портал iSport.ua 22 травня.

Українець показав найкращий результат на дистанції 800 метрів вільним стилем. Майже всю дистанцію він тримався позаду італійця Грегоріо Пальтріньєрі, але видав сильний фініш і прийшов першим із результатом 7.42,61. У Пальтріньєрі – 7.43,62, написав iSport.ua.

Бронзу виборов італієць Габріеле Детті. Ще один українець Сергій Фролов фінішував восьмим.

Романчук 19 травня фінішував першим у фіналі чемпіонату Європи в Будапешті на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Романчук у своїй спортивній кар'єрі здобув чотири золота на чемпіонатах Європи. Торік він побив рекорд Європи на дистанції 800 метрів вільним стилем, який тримався вісім років.