$39.58 €42.26

Українка Калініна програла першому номеру посіву у стартовому матчі US Open

Українка Калініна програла першому номеру посіву у стартовому матчі US Open Калініній не вдалося подати сенсацію

На центральному корті Національного тенісного центру у Нью-Йорку лідерка посіву Кароліна Плішкова з Чехії виграла в матчі першого кола Відкритого чемпіонату США в Ангеліни Калініної з України.

Уродженка Нової Каховки Ангеліна Калініна в матчі першого кола Відкритого чемпіонату США з тенісу поступилася Кароліні Плішковій із Чехії – 4:6, 0:6. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Українська тенісистка нав'язала суперниці боротьбу в першому сеті, вигравши дві чужі подачі, але поступившись трьома своїми. Однак у другій партії Плішкова була явно сильнішою.

Гра на центральному корті Національного тенісного центру у Нью-Йорку тривала 62 хвилини.

Плішкова посідає третє місце в рейтингу WTA; на US Open посіяна під першим номером. Калініна – на 145-му місці в рейтингу.

В основній сітці чемпіонату США – сім українських тенісисток. Перша ракетка країни Еліна Світоліна турнір пропускає через ризики, пов'язані з COVID-19.