$39.60 €42.27
weather +6 Київ

Українка Магучіх із рекордом виграла молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики

Українка Магучіх із рекордом виграла молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики Магучіх встановила два рекорди за тиждень
10 липня на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проводять у столиці Естонії Таллінні, українка Ярослава Магучіх встановила рекорд змагань і виграла золоту нагороду. Про це у Twitter поінформувала Європейська легкоатлетична асоціація.

"Знову на подіум. Ярослава Махучіх з України встановлює чемпіонський рекорд два метри і виборює титул чемпіона Європи зі стрибків у висоту серед молоді до 23 років", – ідеться у твіті.

На відео рекордного стрибка помітно, що українка подолала планку з невеликим запасом.

4 липня 19-річна Магучіх встановила рекорд сезону у світі, успішно перестрибнувши планку на висоті 2,03 метра. Це відбулося у Стокгольмі на етапі комерційного турніру "Діамантова ліга".