$39.47 €42.18
weather +18 Київ

Українська збірна з артистичного плавання виграла бронзу на Олімпіаді в Токіо

Українська збірна з артистичного плавання виграла бронзу на Олімпіаді в Токіо Збірна України відірвалася від Японії майже на два очки

Україна виборола бронзові нагороди в синхронному (артистичному) плаванні на Олімпіаді 2020 у Токіо, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

У складі збірної України виступали Марина та Владислава Алексіїви, Марта Федіна, Катерина Резнік, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко та Єлизавета Яхно.

Спортсменки здобули першу в історії України командну медаль в артистичному плаванні. У змаганнях брало участь дев'ять команд.

Після технічної програми збірна посідала третє місце, поступаючись командам ОКР та Китаю і випереджаючи Японію на 0,9 бала. У фінальний день вони мали виконати довільну програму. Українки успішно впоралися з програмою і заробили 96,0333 бала.

Із загальним результатом 190,3018 бала українки втрималися на третьому місці, забезпечивши відрив від Японії майже у два очки.

Скріншот: olympics.com Скріншот: olympics.com

Український дует Марта Федіна та Анастасія Савчук вибороли бронзові нагороди в артистичному плаванні на Олімпіаді 4 серпня. У фіналі Федіна та Савчук здобули 95,6 бала.

Зараз в активі українських спортсменів 17 медалей (одна золота, п'ять срібних і 11 бронзових). Україна посідає 43-тє місце у фінальному заліку (16-те – за кількістю медалей), повідомляють на сайті Олімпіади.

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня минулого року, але через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Вони почалися 23 липня і триватимуть до 8 серпня. В Олімпіаді бере участь приблизно 11 тис. спортсменів.