$38.99 €42.16
weather +12 Київ

Український голкіпер Лунін у першому матчі за мадридський "Реал" пропустив два м'ячі Лунін є гравцем основного складу "Реала"
У дебютному матчі для українського голкіпера Андрія Луніна його мадридський "Реал" програв у Кубку Іспанії команді з третього дивізіону.

20 січня голкіпер національної збірної України Андрій Лунін провів дебютний офіційний матч за "Реал" із Мадрида. Про це поінформував сайт королівського футбольного клубу з Іспанії.

21-річний уродженець Харківської області провів на полі весь поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії, в якому "Реал" грав на виїзді проти команди "Алькояно" із третього дивізіону.

Титулований "Реал" поступився скромному супернику з рахунком 1:2 і покинув турнір. Лунін пропускав на 81-й і 115-й хвилинах поєдинку. Мадридці відкрили рахунок першими, на 45-й хвилині відзначився Едер Мілітао.

Шестирічний контракт із "Реалом" Лунін підписав улітку 2018 року, але за основну команду не грав. Його віддали в оренду в команду із Сегунди (другий дивізіон чемпіонату Іспанії) "Ов'єдо".

Станом на 21 січня 2021 року Лунін є одним із двох воротарів основного складу "Реала", другий – 28-річний Тібо Куртуа з Бельгії.