$39.47 €42.18
weather +19 Київ

Українці протягом дня вибороли на Паралімпіаді дев'ять медалей, за їх кількістю Україна четверта

Українці протягом дня вибороли на Паралімпіаді дев'ять медалей, за їх кількістю Україна четверта Чотири нагороди в неділю українці вибороли у плаванні
29 серпня на літніх Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо спортсмени збірної України здобули дев'ять нагород і залишаються у топп'ятірці медального заліку змагань. Про це повідомляє офіційний сайт Паралімпіади.

У неділю на Іграх у Токіо українські спортсмени здобули дві золоті, п'ять срібних і дві бронзові нагороди.

Олімпійськими чемпіонами стали стрибунка в довжину Оксана Зубковська і Роман Полянський в академічному веслуванні.

Срібні медалі українські спортсмени вибороли сьогодні в плаванні (Андрій Трусов, 400 метрів вільним стилем; Денис Остапченко, 50 метрів на спині; Ілля Яременко, 50 метрів вільним стилем), паверліфтингу (Наталія Олійник, вагова категорія до 73 кг) та легкій атлетиці (Анастасія Мисник, штовхання ядра).

Бронзу здобули дзюдоїст Олександр Назаренко (вагова категорія до 90 кг) і плавець Максим Веракса (50 метрів вільним стилем).

За кількістю паралімпійських нагород Токіо 2020 Україна посідає четверте місце (43). Лідирують Китай (104) і Великобританія (60).

Медалі Паралімпіади в Японії здобули представники вже 69 країн.

Скріншот: paralympic.org Скріншот: paralympic.org

За якістю медалей Україна п'ята, її випереджають Китай (46 золотих), Великобританія (23), США (16) і команда Паралімпійського комітету Росії (15).

Після четвертого дня Паралімпійських ігор українська збірна також була четвертою за кількістю нагород і п'ятою за їхньою якістю.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді бере участь 4403 спортсмени зі 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України у змаганнях бере участь 143 спортсмени.