$39.47 €42.18
weather +19 Київ

Паралімпіада у Токіо. Україна виборола ще два золота у плаванні, Мерешко стала дворазовою чемпіонкою

Паралімпіада у Токіо. Україна виборола ще два золота у плаванні, Мерешко стала дворазовою чемпіонкою Мерешко виборола друге своє золото на Паралімпіаді у Токіо
28 серпня українські плавці здобули ще п'ять вищих нагород Паралімпійських ігор 2020 року у Токіо. Про це свідчать дані на сайті Паралімпіади.

Другу особисту золоту медаль у Токіо виборола Єлизавета Мерешко, вона була найкращою на дистанції 50 м вільним стилем 26 серпня, а сьогодні показала перший результат у запливі на 100 м брасом (клас SВ5), повідомили у Twitter Паралімпіади. Отже, Мерешко стала дворазовою чемпіонкою Ігор у Токіо.

Ще одне золото – на дистанції 200 м у комплексному плаванні – здобув Денис Дубров (клас – S8), зазначає Суспільне. Всього українські плавці сьогодні завоювали п'ять золотих медалей. Крім Дуброва і Мерешко, чемпіонами Паралімпіади стали Євген Богодайко, Максим Кріпак і Михайло Сербін.

Срібним призером сьогодні стала Наталя Морквич, її медаль у змаганнях з фехтування на візках (рапіра) – 17-те срібло у скарбничці збірної.

Також срібну медаль виграла дзюдоїстка Ірина Гусєва, повідомило Суспільне. Володарем бронзи став дзюдоїст Руфат Магомедов.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували у Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді беруть участь 4403 спортсмени з 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України у змаганнях беруть участь 143 спортсмени.

Зараз в активі національної збірної 34 медалі: вісім золотих, 17 срібних і дев'ять бронзових. Україна посідає четверте місце у медальному заліку.