$41.45 €46.10
weather +16 Київ
languages

Збірна України набрала перші очки на чемпіонаті світу з футзалу

Збірна України набрала перші очки на чемпіонаті світу з футзалу Корсун став автором двох м'ячів

18 вересня в Ташкенті (Узбекистан) у другому поєдинку групи C чемпіонату світу з футзалу збірна України з рахунком 7:2 виграла у збірної Анголи. Про це повідомляє сайт ФІФА.

На сьомій хвилині гри рахунок відкрив українець Євгеній Жук (команда "ХІТ", Київ).

На 13-й і 16-й хвилинах рахунок до розгромного довів Ігор Корсун, який гратиме за іспанський клуб "Осасуна Магна".

На 17-й – розрив у рахунку скоротив анголець Елбер, і на перерву команди пішли з результатом 3:1 на користь України.

У другій половині зустрічі українці й далі домінували на футбольному майданчику.

На 26-й хвилині забив одноклубник Жука Андрій Мельник, на 28-й – Михайло Зварич зі львівської "Енергії", на 32-й – Ігор Чернявський (той самий "ХІТ").

На останній хвилині ангольцям вдалося забити свій другий м'яч у поєдинку, він на рахунку Веду.

Проте до фінального свистка Назар Швед з України (грає за польський "Євробус") повернув п'ятигольову різницю в рахунку.

Підсумковий результат – 7:2 на користь України.

Пізніше сьогодні у групі С зіграють також Афганістан і Аргентина, які свої перші поєдинки у групі виграли (аргентинці розгромили українців).

Станом на зараз лідером групи залишається команда Аргентини, Україна посідає у квартеті третє місце.

Збірна України набрала перші очки на чемпіонаті світу з футзалу фото 1 Таблиця: fifa.com

Чемпіонат світу з футзалу проводять в Узбекистані із 14 вересня до 6 жовтня. Команди розподілено на шість груп по чотири в кожній, у плей-оф виходять збірні, які посіли перші два місця у групах, а також найкращі чотири команди серед тих, які посіли треті місця.

21 вересня збірна України зіграє проти Афганістану.