$39.67 €42.52
weather +10 Київ

Збірна України з футболу вкотре зіграла внічию, в Одесі – проти Болгарії

Збірна України з футболу вкотре зіграла внічию, в Одесі – проти Болгарії Збірна України завдала 36 ударів по воротах суперника, Болгарія відповіла чотирма
Збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 у товариському матчі проти команди Болгарії. Про це 11 листопада повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій.

Рахунок поєдинку в Одесі на 35-й хвилині відкрив форвард гостей Радослав Кирилов. Він скористався помилками "синьо-жовтих" у захисті.

Маючи безліч гольових моментів протягом матчу, збірна України відігралася ближче до кінця поєдинку. На 79-й хвилині Тарас Степаненко "впіймав м'яч" на ногу і скерував його в ліву дев'ятку воріт команди Болгарії – 1:1.

Як зазначають на сайті УЄФА, збірна України зробила 36 ударів по воротах суперника, із них 14 – у ворота. Одного разу українці влучили у штангу. Болгари відповіли чотирма ударами – один у стулку воріт.

16 листопада у Зениці збірна України зіграє підсумковий поєдинок відбіркового турніру на чемпіонат світу 2022 у групі D проти команди Боснії та Герцеговини.

Після семи матчів українська команда має в активі дев'ять очок (одна перемога та шість нічиїх) і посідає друге місце у групі D після збірної Франції, яка має 12 набраних очок у шести зіграних поєдинках.

Для виходу у плей-оф відбіркового турніру на чемпіонат світу 2022 команді тренера Олександра Петракова необхідна перемога, за умови, що збірна Фінляндії не набере більше ніж чотири очки у двох поєдинках – проти Боснії (13 листопада) та Франції (16 листопада).

Чемпіонат світу в Катарі відбудеться із 21 листопада до 18 грудня 2022 року.