$39.22 €42.36
weather +11 Київ

Збірна України виборола 20-ту медаль на Паралімпіаді

Збірна України виборола 20-ту медаль на Паралімпіаді Вовчинський виборює медалі на третій Паралімпіаді поспіль

Українець Григорій Вовчинський у Пхьончхані став другим у лижних перегонах на 10 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Збірна України 17 березня завоювала 20-ту медаль на Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані. Про це повідомляють на сайті змагань.

Григорій Вовчинський став другим у лижних перегонах на 10 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Це вже шоста медаль черкаського спортсмена на Паралімпіадах. У Ванкувері у 2010-му і Сочі у 2014 році Вовчинський виграв одне золото, два срібла та дві бронзи, зазначає "Укрінформ".

В активі збірної України на турнірі у Пхьончхані тепер шість золотих, сім срібних і сім бронзових медалей. У загальному заліку вона посідає четверте місце після США, "нейтральних паралімпійських атлетів" (у такому статусі виступає збірна Росії) і Канади.

Змагання у Пхьончхані триватимуть до 18 березня.