$39.22 €42.36
weather +10 Київ

Жіноча збірна України зі спортивної боротьби вперше в історії виграла Кубок світу

Жіноча збірна України зі спортивної боротьби вперше в історії виграла Кубок світу Українська збірна складалася із 10 спортсменок
12 грудня жіноча збірна України з жіночої боротьби вперше у своїй історії стала переможцем Кубка світу, який відбувався в американському Коралвіллі (штат Айова). Про це повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

Українська збірна складалася з 10 спортсменок, які виступають у різних вагових категоріях.

У фіналі Кубка світу, куди українки пробилися після перемог над Монголією (7:3) та Японією (5:5, перемога України за очками), їхніми суперницями виявилися китайські спортсменки.

Підсумок вирішальної зустрічі команд – 6:4 на користь України.

У своїх зустрічах перемогли Оксана Лівач (вагова категорія до 50 кг), Аліна Грушина (до 55 кг), Юлія Ткач-Остапчук (до 57 кг), Ірина Коляденко (до 62 кг), Тетяна Сова-Ріжко (до 68 кг) та Анастасія Осняч-Шустова (до 76 кг).