weather +25 Київ
languages

Житомирське "Полісся" покинуло Лігу конференцій УЄФА

Житомирське "Полісся" покинуло Лігу конференцій УЄФА У Лізі конференцій українських клубів не залишилося

1 серпня футбольний клуб "Полісся" із Житомира програв матч-відповідь "Олімпії" з Любляни (Словенія) у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій і припинив боротьбу за трофей. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У першому поєдинку тижнем раніше "Полісся" поступилося з рахунком 0:2, але зберігало шанси на спільну перемогу.

Уже на першій хвилині поєдинку у відповідь, який відбувався в польському місті Гливиці, українська команда відкрила рахунок – точного удару завдав Богдан Кушніренко.

Як виявилося, це був єдиний влучний удар "Полісся".

Уже на 11-й хвилині Рауль Флоруч зрівняв рахунок, а на третій компенсованій хвилині матчу словенець Іван Дурдов установив остаточний результат – 2:1 на користь своєї команди.

У третій кваліфікаційний раунд Ліги конференцій УЄФА пройшла "Олімпія".

У нинішньому сезоні в Лізі конференцій УЄФА мав стартувати ще один український клуб, "Дніпро-1", але його вилучили з турніру за день до старту (він також не грає в українській Прем'єр-лізі через фінансові проблеми).

У Лізі конференцій українських клубів не залишилося, але в неї перейдуть команди, які вилетіли з Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Фінал Ліги конференцій УЄФА сезону 2024/2025 відбудеться 28 травня 2025 року у Вроцлаві (Польща).