Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+27 Київ

Війна в Україні

Окупанти на Донбасі порушили перемир'я, загинув український військовослужбовець – штаб ООС 

Незаконні збройні формування Росії 19 листопада чотири рази порушили домовленості про перемир'я на Донбасі, три з яких – із застосуванням озброєння, забороненого Мінськими угодами.

Про це штаб операції Об'єднаних сил поінформував у Facebook.

Окупанти відкривали вогонь зі стрілецької зброї, мінометів калібру 82 мм та артилерії калібру 122 мм. Вони атакували українські позиції в районі Мар'їнки Донецької області, Лопаскіного та Причепилівки Луганської області, повідомили у штабі.

"Унаслідок ворожих дій один військовослужбовець дістав поранення, несумісне з життям. Командування та особовий склад Об'єднаних сил висловлює щирі співчуття рідним та близьким героя, який загинув за Україну", – ідеться у зведенні.

Українські військовослужбовці відкрили вогонь у відповідь і, не застосовуючи забороненої Мінськими угодами зброї, змусили бойовиків припинити обстріли, уточнили у штабі.

18 листопада бойовики на Донбасі п'ять разів відкривали вогонь та запустили безпілотник на лінію зіткнення, але втрат серед українських військовослужбовців не було.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати