Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+24 Київ

Війна в Україні

Окупанти випустили 18 мін по прикордонному селищу Сумської області – ОВА 

Російські окупаційні війська протягом дня 26 жовтня двічі відкривали вогонь по населених пунктах Сумської області (станом на 21.30).

Про це у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Дмитро Живицький.

За його словами, росіяни, зокрема, били з мінометів по Юнаківській громаді – приблизно о 13.30 зафіксували два прильоти.

"Мінометний обстріл із території Росії Новослобідської громади, який сьогодні переполохав багатьох, почався о 15.30. Усього 18 мін прилетіло по прикордонному селу громади, – написав Живицький. – Обійшлося без постраждалих, інформація про руйнування уточнюється".

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати