Посольство США подякувало українським енергетикам за успішно пройдений опалювальний сезон

Амбасадорка США назвала українських енергетиків героями
Фото: Група ДТЕК / Facebook
Посольство США в Україні подякувало енергетикам за успішно пройдений опалювальний сезон в умовах постійних атак Росії. Про це повідомила у Twitter амбасадорка США Бріджит Брінк.
"Щира подяка від усіх нас у посольстві США в Україні енергетикам за збереження тепла і світла цієї зими, усупереч варварським нападам Росії. Разом із захисниками на фронті й бійцями протиповітряної оборони України ви – наші герої", – написала амбасадорка.
Контекст
- За даними уряду України станом на грудень 2022 року, фактично 50% енергосистеми було пошкоджено або зруйновано. Зокрема, російські ракети уразили всі теплові електростанції й більшість ГЕС. За 4,5 місяця в енергооб'єкти України влучило 255 російських ракет і дронів.
- Через обстріли у країні почали вводити тимчасові вимкнення світла, в окремих випадках вони сягали кількох діб.
- 12 лютого 2023 року "Укренерго" вперше за час осінньо-зимових атак Росії на українську енергетичну систему повідомила про відсутність дефіциту потужності.
- Україна витримала російські удари по інфраструктурі, пройшла зиму і вже розпочала підготовку до наступного опалювального сезону, заявив 1 березня президент України Володимир Зеленський.
- Тільки енергетики ДТЕК із повномасштабного вторгнення Росії повернули світло для 7,2 млн сімей, зазначили у пресслужбі компанії.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати



