Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+21 Київ

Війна в Україні

У Київській області прикордонники вийшли в пункт пропуску в Білорусь "Вільча" – ДПСУ 

Українські прикордонники повернулися до пункту пропуску "Вільча" на ділянці з Білоруссю. Про це 14 квітня у Facebook повідомив голова Держприкордонслужби України (ДПСУ) Сергій Дейнеко.

"Продовжуємо поновлювати контроль за державним кордоном на напрямках, де сили оборони України вигнали російських свинособак. У Київській області прикордонники вийшли до пункту пропуску "Вільча" на ділянці з Білоруссю, – розповів керівник ДПСУ. – Як завжди, орки – наче нашестя сарани. Інфраструктуру нищили, там де спали, – там і…"

В опублікованому відео видно розбиті вікна та меблі у пункті пропуску, пошкоджену оргтехніку, а також згорілі вагончики прикордонників.

Дейнеко зазначив, що "під час заходів залишається небезпека мінування місцевості та обстрілів".

Війна Росії проти України. Головне(оновлюється)

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати