В ОВА попередили жителів Київської області про можливі перебої з водою

У Київській області можливі вимкнення води через проблеми з електроенергією
Фото: pixabay.com
Через планові й аварійні вимкнення електроенергії в Київській області можуть бути перебої з водопостачанням. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба 4 листопада в Telegram.
Він закликав жителів області мати вдома запаси питної й технічної води.
"Ми чинимо спротив і боремося з підступним ворогом. Наша витримка і згуртованість – це шлях до перемоги. Працюємо. Тримаємо стрій!" – додав Кулеба.
Контекст
- Уранці 31 жовтня російські війська масово атакували територію України, зокрема столицю. Загалом росіяни запустили 55 ракет, за даними Генштабу ЗСУ, 45 із них було збито.
- Увечері 31 жовтня мер столиці Віталій Кличко повідомляв, що в Києві без електроенергії після російських обстрілів залишається 270 тис. квартир, а 40% споживачів міста – без води. Уранці через пошкодження енергооб'єкта біля Києва 80% споживачів столиці були без водопостачання, 350 тис. квартир Києва – без електроенергії.
- 1 листопада у столиці повністю відновили електро- й водопостачання, але дефіцит у системі залишається і вимкнення й далі застосовуватимуть, повідомив Кличко.
- Через масовані обстріли критичної інфраструктури в Україні вводять екстрені вимкнення електроенергії, оголосили в Офісі президента.
- У жовтні РФ ракетами і дронами масово обстрілювала територію України, унаслідок чого пошкоджено приблизно 40% енергетичної інфраструктури.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати


