Пошук по сайту

€51.84
$44.93

+23 Київ

Війна в Україні

Зеленський: Росіяни не розуміють, що протестувати – безпечніше. В Україні вони або загинуть, або потраплять у полон 

Громадяни Росії бояться виходити на протести проти війни й мобілізації. Але вони ще не усвідомили, що це набагато безпечніше, ніж бути мобілізованим і потрапити безпосередньо на війну. Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю французькій газеті Ouest-France.

"Ви бачите, що відбувається на вулицях Російської Федерації... Вони бояться, що їх кинуть за ґрати, якщо вони зараз вийдуть на вулицю і кричатимуть там", – зазначив він.

Зеленський підкреслив, що росіяни бояться потрапити за ґрати через протести, але не розуміють, що інакше їх можуть відправити воювати.

"Тобто тоді вони прийдуть на нашу землю. Їм доведеться стріляти в нас. А нам доведеться стріляти в них. Звідси вони нікуди не потраплять: вони або загинуть, або здаватимуться і потраплять у полон. Вони навіть не розуміють різниці, що якщо вони зараз вийдуть на вулицю – це безпечніше і це потрібно. Це демократія. І навіть якщо в тебе її забрали в такій великій країні, то всіх зупинити не можна, їх 150 млн людей. Вони не розуміють ризиків, бо ще масово не бачили трупів своїх громадян", – заявив президент.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати