Ми вас туди, у Крим, не посилали
Затори на Керченському мосту – не через заходи безпеки. І не через ракетні загрози.
Затори навмисно створюють, щоб міст був постійно закритий цивільними. Росія використовує своїх громадян як живий щит. Вони завжди це робили, просто зараз торкнулося росіян.
Для тих, хто почне нити про закони війни і гуманізм. Міст – легітимна ціль. Оскільки Крим незаконно окупований, там не повинно бути росіян, які їдуть не через Україну. З усіма відповідними висновками.
Росія зі своїх громадян зробила легітимну ціль, щоб захистити більш важливу легітимну ціль. І от тут якраз доречно : "Ми вас туди (у Крим) не посилали".
Джерело: Роман Донік / Facebook



