

Роман Донік
Волонтер

"Розмотає пара дивізій". Поляки надіються, що воювати не будуть
23 червня, 14.04
Соромно, москвічі, за вас. Де велич? Так жидко всралися
18 червня, 13.22
Нас намагаються спровокувати
25 травня, 10.50
Кілька років тому ці кадри були б з ефектом "вау"
4 лютого, 13.00
Арестовщина несеться з кожної праски. Тільки тепер – під парасолькою США
20 листопада, 10.14
Показати більше
Попередня
1
2
3
Наступна
Свіжі блоги























