"Життя великої родини вміщується у маленьку валізу". Тарабарова поділилася своєю історією з музеєм "Голоси Мирних"

Тарабарова: Ми дуже сильні. У нас є надія, і вона буде народжуватися знову і знову
Фото: tarabarova / Instagram
Українська співачка Світлана Тарабарова до нападу РФ на Україну разом із чоловіком та двома дітьми жила у передмісті Києва неподалік Ірпеня, Гостомеля та Бучі. 25 лютого, на другий день війни Росії проти України, вони вирішили їхати. Свою історію співачка розповіла для музею "Голоси Мирних", її можна подивитися та послухати за посиланням.

За словами артистки, коли почалися перші вибухи, вона вирішила, що це грабіжники лізуть до їхнього будинку. У відповідь почула від чоловіка, що грабіжники лізуть не до їхнього будинку, а в Україну.

Першу добу сім'я ховалася у ванній кімнаті та кімнаті для зберігання речей, а наступного дня ухвалили рішення їхати з Київської області.

"Усе життя величезної родини за п'ять хвилин між обстрілами вміщується в маленьку валізу. Ви сідаєте та їдете в нікуди", – поділилася спогадами Тарабарова.

Артистка зазначила, що сім'я добиралася до Івано-Франківська 34 години, а коли приїхали, їм дали притулок незнайомі люди.

Тарабарова зізналася, що її діти – трирічний Іван та півторарічна Марія – щодня питають, коли вони повернуться додому.

Артистка розповіла, що війна проти російських окупантів поєднала українців.

"Подивіться, як ми всі об'єдналися. Немає агресії – тільки любов. Це наша країна. Ми дуже сильні. У нас є надія, і вона буде народжуватися знову і знову. І я вже пишу пісню про нашу перемогу", – підсумувала вона.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова – унікальний онлайн-музей, найбільший у світі архів історій мирних жителів України, які стали жертвами чи свідками війни. Архів музею нараховує уже понад 15 тис. історій із перших вуст, зібраних із 2014 року.

Розповісти свою історію можна так:

  • написати історію на своїй Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросити друзів та рідних приєднатися;
  • відвідати портал музею та натиснути "Розповісти історію";
  • зателефонувати на безплатну гарячу лінію 0 (800) 509 001.