Коломойський заявив, що бачить можливості укладання "мирової угоди" щодо "ПриватБанку"
Ексспіввласник "ПриватБанку", бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що йому не потрібно повернення банку за будь-яку ціну, але потрібна "сатисфакція за все те, що про нього говорили й писали".
Колишній співвласник "ПриватБанку", бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що у справі банку можна укласти мирову угоду. Про це він сказав журналістам у кулуарах 16-ї конференції YES у Києві 13 вересня, пише "Інтерфакс-Україна".
"Ми задекларували, що не хочемо катаклізмів, а просто хочемо правової оцінки і після цього – мирової угоди, виходу із цієї ситуації. Нам не треба банк за будь-яку ціну... Якась мирова угода, якось вийти із ситуації. Вона ж не може бути вічно в напруженні. Сьогодні хороше вікно можливостей", – заявив він.
Коломойський сказав, що готовий відмовитися від претензій на повернення до складу акціонерів "ПриватБанку".
"Я, може, і хотів, але якщо ситуація не дозволятиме і це загрожуватиме турбулентністю на ринку, тоді не хотів би... Нам насамперед потрібна сатисфакція за все те, що про нас говорили й писали", – заявив бізнесмен.
Водночас, за його словами, на нещодавній зустрічі із президентом Володимиром Зеленським і представниками його офісу питання "ПриватБанку" не обговорювали.
"ПриватБанк" – найбільший комерційний банк в Україні – було націоналізовано 19 грудня 2016 року.
Коломойський, який є колишнім акціонером банку, говорив, що після виборів президента України сподівається одержати компенсацію через націоналізацію "ПриватБанку" "в тому чи іншому вигляді". Він також сказав, що не планує повертати банк у власність, але хоче повернути $2 млрд його капіталу.
18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Коломойського до НБУ і Кабміну про незаконність націоналізації "ПриватБанку". У міністерстві фінансів і Нацбанку говорили, що оскаржать це рішення. У НБУ заявляли в серпні 2019 року, що українські суди розглядають щонайменше 270 справ, пов'язаних із діяльністю "ПриватБанку".