Лещенко: Тьху-тьху-тьху, але все добре. Сподіваюся, що загрози мого вбивства так і залишаться плодом чиєїсь фантазії
Українська політика зараз одна з найнебезпечніших, порівняно з тим, якою вона була раніше. Таку думку нардеп від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко висловив в авторській програмі Дмитра Гордона на каналі "112 Україна".
Написана у 2011 році стаття політтехнолога В'ячеслава Піховшека, в якій він допустив можливість убивства тоді ще журналіста, а нині народного депутата від Блоку Петра Пороошенко Сергія Лещенка, була прихованою погрозою. Про це Лещенко заявив в авторській програмі Дмитра Гордона на телеканалі "112 Україна".
"Тобто він у такий спосіб посилав сигнал, що типу не дозволяй собі зайвого, бо на тебе чекатиме доля Гонгадзе (загиблий засновник сайта "Українська правда" Георгій Гонгадзе. – "ГОРДОН"). Але нас це не зупинило, ми продовжували займатися журналістським розслідуванням", – сказав він.
Нардеп зазначив, що на той час "був початок історії про "Межигір'я".
"Тьху-тьху-тьху, у вас тут у студії немає дерева (стукає по столу), але все добре. Я сподіваюся, що загрози вбивства так і залишаться плодом чиєїсь фантазії. Українська політика зараз, можливо, найнебезпечніша, порівняно з тим, що було раніше, тому що зброя на руках, агенти різних держав вільно почуваються всередині України, Верховна Рада перетворилася на якийсь боксерський клуб", – заявив Лещенко.
За його словами, політика стала небезпечнішою.
"Але прямих погроз на сьогодні немає, хоча я знаю, що стеження правоохоронні органи ведуть", – сказав нардеп.
Лещенко: Олігархи з мізками – це Пінчук і Григоришин. А з інстинктами – Ахметов і Суркіс. Читайте повний текст інтерв'ю
Статтю Піховшека "Убити журналіста. Хто і як дестабілізує президентство Віктора Януковича?" було опубліковано у виданні "Известия в Украине" 25 січня 2011 року.
Її автор написав, що "завершальним штрихом" щодо дискредитації президента (нині колишнього) Віктора Януковича може стати Лещенко, який "написав купу викривальних матеріалів про нову владу" і має зв'язки серед іноземних журналістів. Водночас Піховшек визнавав, що у нього немає жодного факту, який давав би можливість припускати замах на Лещенка.