Луценко: Поділ у країні – не в тому, хто виїде чи хто залишиться. Поділ на тих, хто бере відповідальність на себе, і тих, хто у всьому звинувачує інших
В Україні є мільйон людей, які "роблять те, що можуть, із тим, що мають, там, де вони є", зазначив генеральний прокурор Юрій Луценко.
В українців вибір не лежить у площині виїхати з країни чи залишитися. Про це генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив у Facebook.
Так він прокоментував статтю головного редактора тижневика "Дзеркало тижня" Юлії Мостової, яка написала: "Хочу втекти, але залишуся".
"Поділ у країні – не в тому, хто виїде чи хто залишиться. Поділ є на тих, хто бере відповідальність на себе, і тих, хто у всьому звинувачує інших", – написав Луценко.
За його словами, "якщо наші зрадофіли виїдуть, вони і в Німеччині будуть проклинати канцлера і депутатів".
"На щастя, – попри одвічну хату скраю, радянську зрівнялівку і сучасне всепропальство, – у країні є мільйон інших людей, які особисто і щоденно крутять колесо історії. Вони різні. Кого мотивує патріотизм, кого особисті амбіції, когось – законний прибуток. Але всі вони, як і вчив Теодор Рузвельт (26-й президент США. – "ГОРДОН"), роблять те, що можуть, із тим, що мають, там, де вони є", – заявив генпрокурор.
Він зазначив, що це вони "до перемоги боролися на Майдані" і "пішли на війну без техніки і зброї".
"Зрадофіли тягнуть Україну назад не менше, ніж злодії та імпотенти серед влади. Браковані владоможці – гирями сковують суспільству ноги. Від зрадофільського "все пропало!" у багатьох опускаються руки. Не слова ненависті, а праця врятує Україну", – написав Луценко.
Генпрокурор заявив, що належить не до тих, "хто мріє дочекатися нової країни", а до тих, хто її створює, хоча і "з помилками і надто повільно".
Він закликав усіх приєднуватися до оптимістів, "щоб результат був швидше".
У своїй статті Мостова написала, що хоче поїхати від "нереалізованої Незалежності". "Не можу позбутися думки, що політичний клас використовував незалежну Українську державу тільки з однією метою – розкрасти. Ми втратили території, усохли в демографії, майже добили медицину, освіту і промисловість, убили науку. Зате ми були на передових позиціях у рейтингах Forbes. Але навіть цей час минув", – заявила вона.