Соціолог Антипович заявив, що для "майданних" настроїв українців немає "іскри"
Для сучасної української політики характерно "ставати на ті ж граблі", коли через півроку після обрання політика населення хоче нових виборів, зазначив директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.
Озвучувана громадянами України готовність виходити на протести є наразі декларативною. Про це в ефірі телеканала ZIK заявив директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.
"А фактично ви бачите, скільки людей насправді виходить на протести. Якщо ми говоримо про події Майдану 2004-го, 2013–2014 років, то там була та іскра, яка підпалила ці протести. Щодо теперішньої ситуації таких подій немає і говорити про "майданні" настрої українців не доводиться", – сказав він.
На думку соціолога, для нинішнього політичного періоду характерно "ставати на ті ж граблі".
"У нас обирають Верховну Раду, але через півроку хочуть її переобирати. Обирають президента, і через півроку максимум розчаровані у президентові. У нас кожен народний депутат обирається через різні фактори, але через деякий час люди розчаровуються в політику", – зазначив Антипович.
Наприкінці 2013-го – на початку 2014 року в Україні відбулися масові протести, які привели до зміни влади. Тоді мітингувальникам протистояли правоохоронні органи і найняті владою озброєні бандити (тітушки). Цей період уважають Майданом-2.
Перший Майдан відбувся наприкінці 2004 року на підтримку кандидата у президенти України Віктора Ющенка.