"Будемо щімить регулярно і внєзапно". Волонтер Сініцин заявив, що Крисіна потрібно покарати
Із фігурантом справи про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія Юрієм Крисіним поки ніхто не воював, "це тільки початок", зазначив волонтер Роман Сініцин.
Активісти домагатимуться, щоб фігурант справи про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія Юрій Крисін потрапив за ґрати. Про це у Facebook написав волонтер Роман Сініцин.
Він розповів, що після візиту активістів до будинку Крисіна останній погрожував їм по телефону.
"Крисін тут почав прівєти передавати, людям дзвонити в ярості. Про те, що всім п...здець, хтось упаде, а в когось ще там щось буде. Шо із сім'ями не воюють, бо, бачте, у будинку були дружина з дитиною. Шо хотів сказать. Із дружиною і дитиною ніхто воювати не думав, хоча все про них знаємо... І з Крисіним теж поки ніхто не воював. Це так, розкачка інфопростору із зельоночкою і візитами додому", – зазначив волонтер.
За його словами, це тільки початок.
"Будемо щімить регулярно і внєзапно. І крису, і тих, хто його покриває. А от коли з Крисіним будуть воювать – стрімів і журналістів точно не буде. І не допоможе ні кент Савченко, ні Ярема, ні братки-спортсмени, ні "самі главні праві", ні продажні мусора разом із прокурорами типу Красножона. І дуже б не хотілось до цього доводить", – заявив Сініцин.
Він зазначив, що не доводити до такого можна лише завдяки об'єктивному розслідуванню і "посадці цієї тварини, яка не відчуває ні краплі провини".
"Непокараність – це дуже погано. І кейс Крисіна тут принциповий", – написав волонтер.
Він також запросив активістів на судове засідання в Дарницький райсуд Києва щодо однієї зі справ, де фігурує Крисін. Воно розпочнеться 5 березня о 13.30.
Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста газети "Вести" Веремія в ніч на 19 лютого 2014 року в центрі Києва. Автомобіль зупинили тітушки, витягли пасажирів і стали бити їх битами.
22 грудня 2017 року Шевченківський районний суд Києва визнав Крисіна, який брав участь у побитті, винним у хуліганстві й засудив його до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки. Це означає, що якщо протягом найближчих двох років Крисін не здійснить правопорушень, то залишиться на волі, а його судимість уважатимуть погашеною.
Занадто м'який вирок Крисіну викликав обурення в українському суспільстві. 25 грудня на Майдані Незалежності в Києві пройшла акція з вимогою справедливого вироку Крисіну.
28 грудня Генпрокуратура подала апеляцію на умовний термін Крисіну, а також ще низку апеляційних скарг.
Прокурор Генеральної прокуратури України Олексій Донськой заявив, що у Крисіна є підтримка у владі.
26 лютого 2018 року волонтери й активісти відвідали Крисіна в дитячому відділенні Інституту серця і вилили на нього зеленку. На їхню думку, підозрюваний переховується в лікарні від засідання за апеляцією прокуратури.
1 березня Крисін і його адвокати не прийшли в апеляційний суд, причиною відсутності головного фігуранта справи назвали хворобу.
Джерела видання "ГОРДОН" у правоохоронних органах стверджують, що Крисін не покидав території України.