"Шахтар" розгромно програв "Аталанті" у Лізі чемпіонів УЄФА

Матч відбувався в Гельзенкірхені

2 жовтня у німецькому Гельзенкірхені донецький футбольний клуб "Шахтар" поступився італійській "Аталанті" у другому турі регулярного сезону Ліги чемпіонів. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Рахунок було відкрито на 21-й хвилині після удару албанського гравця "Аталанти" Берата Джімшіті.

"Двійка" на табло навпроти італійської команди з'явилася на 44-й хвилині, відзначився нігерійський легіонер "Аталанти" Адемола Лукман.

Після перерви італійці забили третій м'яч, це зробив на 48-й хвилині Рауль Белланова.

Підсумковий результат – 3:0 на користь "Аталанти".

Згідно зі статистикою, українська команда за весь матч не завдала жодного удару, який би летів у ворота суперника, тоді як в активі італійців – п'ять таких ударів.

У першому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" зіграв унічию 0:0 з італійською "Болоньєю" і після поразки від "Аталанти", станом на 2 жовтня, посідає у турнірній таблиці 25-те місце із 36 команд.

Наступний поєдинок у Лізі чемпіонів "Шахтар" проведе 22 жовтня проти лондонського "Арсеналу".

Контекст:

У Лізі чемпіонів сезону 2024/2025 стартував ще один український клуб, київське "Динамо". Однак у серпні на стадії плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів київська команда поступилася австрійському "Зальцбургу" і покинула цей турнір. "Динамо" грає у Лізі Європи.

Фінал Ліги чемпіонів поточного сезону відбудеться в німецькому Мюнхені 31 травня 2025 року.