Збірна України поступилася Албанії у стартовому матчі Ліги націй УЄФА

Поєдинок проходив у Празі

7 вересня в першому матчі нового сезону Ліги націй УЄФА національна збірна України програла збірній Албанії у групі B1. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Матч проходив у Празі на формально домашньому стадіоні для української команди.

Перший тайм завершився без забитих м'ячів. "Терикон" зазначає, що гостроту біля воріт суперника українці почали створювати лише наприкінці тайму.

У другому таймі рахунок відкрили українці, на 49-й хвилині забив Юхим Конопля з донецького "Шахтаря".

Уже за п'ять хвилин албанці відновили паритет (Ардіан Ісмайлі), а на 66-й хвилині поєдинку вийшли вперед (Ясір Асані). Випадок із другим пропущеним м'ячем "Терикон" описав так: "Повний провал в обороні – дозволили робити все".

Статистика УЄФА показала, що за весь матч українська збірна завдала лише трьох ударів, які летіли у ворота суперника (в албанців цей показник – п'ять).

Підсумковий результат – 2:1 на користь Албанії.

Наступний матч у Лізі націй збірна України проведе 10 вересня проти збірної Чехії. Сьогодні чеські футболісти програли Грузії 1:4.

Грузія очолює групу В1, Україна – на третьому місці.

Контекст:

Щоб вийти в елітний дивізіон Ліги націй безпосередньо, футболістам збірної України необхідно посісти перше місце у своїй групі. У разі, якщо збірна займе друге чи третє місце, їй доведеться грати стикові матчі.

Попередній, третій розіграш Ліги націй УЄФА стартував у червні 2022 року. Збірна України у групі B1, де її суперниками були Вірменія, Ірландія та Шотландія, посіла друге місце (перше – Шотландія), набравши в шести поєдинках 11 очок, і залишилася в Лізі В. Переможцем Ліги націй стала збірна Іспанії.