Збірна України вийшла у плей-оф чемпіонату світу з футзалу

Одним з авторів голів був Зварич

21 вересня в Андіжані (Узбекистан) у третьому поєдинку групи C чемпіонату світу з футзалу збірна України з рахунком 4:1 виграла у збірної Афганістану. Про це повідомляє сайт ФІФА.

Гра почалася з невеликою перевагою української команди, про що свідчить статистика ударів по воротах, проте рахунок відкрили лише на 15-й хвилині – відзначився Євген Жук (команда ХІТ, Київ).

Уже за хвилину одноклубник Жука Данило Абакшин подвоїв перевагу українців.

За підсумками першого тайму українці завдали 27 ударів по воротах суперника (10 летіли у ворота), а афганці – 14 (чотири у ворота).

На 25-й хвилині матчу (п'ятій хвилині другого тайму) збірна Афганістану зуміла забити, це зробив Мехран Голамі.

Наприкінці гри, на 37-й хвилині, забив українець Михайло Зварич із львівської "Енергії".

Менш ніж за хвилину забив іще й українець Ігор Корсун, який гратиме за іспанський клуб "Осасуна Магна".

Підсумковий результат – 4:1 на користь українців.

У паралельному матчі групи C Аргентина, програючи 0:2 уже на другій хвилині матчу, виграла в Анголи з рахунком 9:5 і посіла перше місце.

Україна в турнірній таблиці друга, вона продовжить боротьбу за трофей на стадії плей-оф.

Таблиця: fifa.com

Контекст:

Чемпіонат світу з футзалу проводять в Узбекистані з 14 вересня до 6 жовтня. Команди розподілено на шість груп по чотири в кожній, у плей-оф виходять збірні, які посіли перші два місця у групах, а також найкращі чотири команди серед тих, які посіли треті місця.

Збірна України в першому матчі турніру програла Аргентині 1:7, а у другому – розгромила Анголу 7:2.