Геннадій Гудков: До листопадових свят буде 6666 днів правління Путіна
Президент Росії Володимир Путін уже "пересидів" у Кремлі Леоніда Брежнєва, зазначив російський опозиціонер і колишній депутат Держдуми Геннадій Гудков.
Якщо президент Росії Володимир Путін протримається при владі після виборів 2018 року, у РФ не залишиться шансів зберегти свою територіальну цілісність. Таку думку висловив російський опозиційний політик, колишній депутат Державної думи Росії Геннадій Гудков у Facebook.
"Путін "пересидів" у Кремлі Леоніда Брежнєва: автор "Малої землі" пробув при владі 6601 день, а Путін уже на один день довше. Значить, до листопадових свят буде 6666 днів... Цей "рекорд" свідчить тільки про те, що владу в Росії, як і раніше, як у царські та радянські часи, монополізовано. А ще простіше – захоплено й узурповано", – заявив він.
Політик зазначив, що рекорд Путіна відкинув Росію на багато років назад, "у болото мракобісся і політичного волюнтаризму, присмачених жахливим казнокрадством і корупцією". І підкреслив, що такої "гримучої суміші" в Росії не було ніколи за всю її тисячолітню історію.
"Найстрашніше, що ця людина вирішила правити нами вічно: вона вже збирається на новий шестирічний термін. Якщо задум удасться (я маю на увазі не "обрання" Путіна, а перебування його при владі ще ~2000 днів), то у Росії навіть не залишиться шансів зберегти свою територіальну цілісність: накопичений вантаж протиріч і деградація держави зруйнують країну, розіб'ють її на окремі території", – попередив Гудков.
Він додав, що в цьому випадку Путін увійде в історію як людина, яка "втратила всі шанси зробити Росію великою і вільною" і підготувала все для її краху.
"Утім, для самого Путіна, по-моєму, уже не важливо, яку історичну пам'ять він залишить про себе нащадкам", – підсумував опозиціонер.
Путіна вперше було обрано на пост президента РФ у 2000 році. Після двох термінів, у 2008 році, він перейшов на посаду глави уряду РФ, а президентом став Дмитро Медведєв. У 2012 році Путіна знову було обрано президентом.
Вибори президента Росії мають відбутися в березні 2018 року. Путін поки не заявляв про своє рішення балотуватися. За даними джерела РБК, найбільш імовірний сценарій участі Путіна у виборах – це самовисування. Чиновник, наближений до Кремля, пояснив виданню, що оскільки він позиціонує себе як "президент усіх росіян", сценарій самовисування "за широкої народної підтримки" є пріоритетним.