Данілов про громадянське суспільство в Росії: Раби, раби і ще раз раби. Путін готовий їх тисячами вбивати майже кожного дня, і це проблема 

1 січня, 21.58
Росіяни "готові вмирати незрозуміло за що" на території України, зазначив Данілов. Фото: Рада національної безпеки і оборони України / Facebook

Російське суспільство у війні проти України "повністю підтримує свого Гітлера".

Про це 1 січня в ефірі національного телемарафону, відеозапис якого опубліковано у YouTube ТСН, сказав секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов.

За його словами, росіяни "готові вмирати незрозуміло за що" на території України.

"Тільки для того, щоб отримати якусь машину чи якісь гроші... Дуже хворе суспільство. І мати надію, що там усередині щось буде відбуватися... У нас були певні прогнози, що на листопад місяць могли б вийти... Але ми ще раз дослідили їхнє громадянське суспільство, ми його там, на превеликий жаль, не побачили. Раби, раби і ще раз раби. Які не мають права на свою власну точку зору. І життя яких нічого в очах [президента РФ Володимира] Путіна не варте, він їх готовий тисячами вбивати майже кожного дня. І це для нас є певна проблема", – зазначив Данілов.

Контекст

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин