Бєсєдіну пошкодили ногу, а Шевченко втішав шведа. Як Україна перемагала Швецію на Євро 2020. Фоторепортаж

Національна збірна України в напруженому матчі обіграла збірну Швеції і вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи 2020 року. Основний час поєдинку закінчився з рахунком 1:1. На восьмій хвилині першого екстратайму збірна Швеції залишилася в меншості. Маркус Даніельсон у підкаті вдарив у коліно Артему Бєсєдіну, і рефері після перегляду повтору вирішив показати йому червону картку (Бєсєдін через травму теж не зміг продовжувати гру, його замінив Віктор Циганков). Другий гол забив Артем Довбик під час другого екстратайму. У чвертьфіналі Євро 2020 збірна України від 3 липня зіграє проти національної збірної Англії.