Гроші

В Україні протягом 11 місяців на боротьбу з COVID-19 виділили майже 35 млрд грн – Мінфін 

22 грудня 2021, 22.31

Епідемія COVID-19 в Україні розпочалася 2020 року

Фото: EPA

Упродовж 11 місяців 2021 року на боротьбу з коронавірусною інфекцією COVID-19 із держбюджету витратили майже 35 млрд грн. Про це 22 грудня повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

"За 11 місяців 2021 року загальні видатки коштів держбюджету на протидію пандемії COVID-19 становили 34,7 млрд грн із передбачених 43,7 млрд грн", – ідеться у повідомленні.

Зокрема, із бюджету виділили:

  • 17,8 млрд грн на оплату послуг з екстреної та стаціонарної медичної допомоги, наданої пацієнтам із COVID-19, та послуг із вакцинації населення проти COVID-19;
  • 9,8 млрд грн на закупівлю вакцин проти коронавірусу;
  • 2,9 млрд грн на заходи щодо соціальної підтримки населення в умовах карантину;
  • 1,5 млрд грн на виплату допомоги з безробіття та часткового безробіття;
  • 800 млн на виплату лікарняних;
  • 800 млн грн на доплати до заробітної плати військовослужбовцям Нацгвардії та Держприкордонслужби, органів та підрозділів цивільного захисту, поліцейським, медичним та іншим працівникам відомчих закладів охорони здоров'я;
  • 584 млн грн на забезпечення лікарень киснем, експрестестами та витратними матеріалами для тестування;
  • 21,1 млн грн на виплати установам Національної академії медичних наук України за послуги з госпіталізації пацієнтів із COVID-19;
  • 18,3 млн грн на здійснення заходів щодо боротьби з COVID-19 у навчальних закладах.

Інфографіка: mof.gov.ua

Контекст

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин