Енергетики ДТЕК разом із ЗСУ повернули світло для 13 тис. сімей
Без світла поки залишається 90 населених пунктів у Донецькій області
Фото: grids.dtek.com
Минулої доби енергетики ДТЕК Ріната Ахметова за підтримки ЗСУ відновили електропостачання для 13 тис. сімей у семи населених пунктах Донецької та Дніпропетровської областей. Про це йдеться в повідомленні компанії.
"Протягом доби спеціалісти ДТЕК відновили енергопостачання для понад 10 тис. домогосподарств Бахмутської громади, що перебуває під щоденними масованими обстрілами. Також енергетикам вдалося провести ремонти в Авдіївській, Слов’янській та Торецькій громадах", – повідомили в компанії.
Світло повернули для 1250 сімей Нікопольського району Дніпропетровської області, який знову обстріляли окупанти. Аварійні бригади оперативно провели роботу щодо відновлення інфраструктури електромереж, які дістали дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.
Без світла поки що залишається 90 населених пунктів у Донецькій області, де енергетики не можуть працювати і немає дозволу на проведення робіт від військових. Найскладніші напрямки, за словами ДТЕК, – авдіївський, маріїнський, торецький, бахмутський та слов'янський.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
Контекст
- Компанії ДТЕК, "Укренерго", "Центренерго" та "Укрзалізниця" запустили проєкт "Герої енергетичного фронту", у межах якого зібрано та опубліковано історії енергетиків, які й далі героїчно працюють в умовах війни.