Геращенко: Універсальний спосіб достукатися до росіян – похоронки
Геращенко: Російські солдати розбігаються лісами й болотами. Їм страшно
Фото: Антон Геращенко / Facebook
В Україні протягом двох тижнів від початку війни загинула така кількість російських солдатів, якої в РФ не бачили ніколи, заявив в інтерв'ю засновникові інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитру Гордону радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
"Як ми зможемо достукатися до росіян? У нас завжди буде універсальний спосіб достукатися – це похоронки. Вони вже приходять тисячами. За оцінками Генерального штабу, вже вбито понад 12 тис. росіян, окупантів, солдатів. Нагадаю, що за дві чеченські кампанії – це сумарно 13 років війни – загинуло 11,5 тис. росіян. В Афганістані протягом дев'яти років загинуло 13,5 тис. радянських солдатів. В Україні загинула така кількість російських солдатів, якої вони не бачили ніколи", – наголосив Геращенко.
Він наголосив, що жодної "армії-переможниці" в Росії немає.
"Це міф. Солдати не вмотивовані, розбігаються лісами й болотами. Їм страшно від того, що вони зробили, що вони вторглися в мирну країну. Їх змушували вбивати мирних людей", – розповів Геращенко.
Контекст
- Протягом 15 днів війни в Україні російська армія втратила понад 12 тис. особового складу убитими, повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
- 7 березня віцепрем'єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила, що влада РФ відмовляється забирати тіла загиблих в Україні російських військових. "Росіяни відмовляються навіть вести переговори щодо цієї проблеми", – наголосила Верещук.