повернутись на
$41.00 €44.40
weather +25 Київ

"Усе може зруйнуватися за секунду". Білодід прокоментувала дискваліфікацію на Олімпіаді в Парижі

Білодід: Це безцінно, коли люди з тобою не лише коли ти на п'єдесталі, а й у моменти розпачу

23-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід 31 липня в Instagram прокоментувала дискваліфікацію на Олімпіаді в Парижі.

"Усе може зруйнуватися за секунду, все. Біль, розчарування, нездійснена мрія. Я безмежно вдячна нашим людям за неймовірну підтримку", – написала спортсменка.

За словами Білодід, її шокувало те, скільки людей підтримало її у скрутну хвилину.

"Це безцінно, коли люди з тобою не тільки коли ти на п'єдесталі, а й у моменти розпачу. Ви – неймовірні. Ви даєте мені сили та віру в майбутнє", – додала вона.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення DARIA BILODID (@dariabilodid7)

29 липня Білодід на Олімпіаді в Парижі перемогла представницю Кірибаті Неру Тібву за п'ять секунд першого поєдинку, але після другого з японкою Харукою Фунакабо заробила три "шидо", що означає дискваліфікацію, на стадії 1/8 фіналу.

Білодід – триразова чемпіонка світу з дзюдо (2018–2019 років). Також вона наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо (свій перший титул виборола в 17 років). Вона триразова чемпіонка Європи.

24 липня 2021 року Білодід принесла Україні першу нагороду Олімпійських ігор у Токіо, посівши третє місце в турнірі з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. Національний олімпійський комітет України повідомив, що це перша в історії незалежної України олімпійська медаль у жіночому дзюдо.