Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+26 Київ

Політика

Зеленський повідомив, що поїде до Угорщини 

У зверненні за підсумками 6 листопада президент України Володимир Зеленський заявив, що наступного дня поїде до Угорщини. Стенограму опублікувала пресслужба глави держави.

"Завтра я буду в Будапешті – на саміті Європейської політичної спільноти на запрошення прем'єр-міністра головуючої в Європейській раді Угорщини Віктора Орбана і президента Європейської ради Шарля Мішеля. Це вже п'ятий саміт у тому форматі. Перший був у Чехії, другий – у Молдові, потім – в Іспанії, Великобританії. Тепер – Угорщина", – сказав Зеленський.

Він подякував за запрошення й озвучив теми, які будуть порушувати під час візиту.

"Ми будемо обговорювати безпекові виклики в Європі, а також нові можливості для всіх партнерів. Буде низка зустрічей, низка домовленостей із європейськими лідерами", – повідомив Зеленський.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати