$39.78 €42.38
weather +4 Київ

ЧС 2018. Матч Сенегалу і Японії завершився результативною нічиєю

ЧС 2018. Матч Сенегалу і Японії завершився результативною нічиєю Сенегальці і японці забили на дві команди чотири м'ячі

У матчі проти збірної Японії на чемпіонаті світу з футболу збірна Сенегалу двічі вела в рахунку, але матч закінчився з результатом 2:2.

У матчі другого туру в групі Н на чемпіонаті світу з футболу, що проходить у РФ, збірна Сенегалу зіграла зі збірною Японії внічию 2:2. Про це повідомляють на офіційному сайті турніру.

Поєдинок проходив у Єкатеринбурзі.

На 11-й хвилині рахунок відкрив сенегалець Садіо Мане. До перерви японці рахунок зрівняли, забив на 34-й хвилині Такасі Інуї.

У другому таймі команди ще раз обмінялися голами. Із різницею в сім хвилин забивали Муса Ваге з Сенегалу і Кейсуке Хонда з Японії.

Після нічиєї у Сенегалу і Японії стало по чотири очки в турнірній таблиці. Сьогодні свій матч проведуть їхні суперники по групі – Польща і Колумбія.