$39.51 €42.36
weather +21 Київ

ЧС 2018. Англія розгромила Панаму і вийшла у плей-оф

ЧС 2018. Англія розгромила Панаму і вийшла у плей-оф За збірну Англії забивали три гравці

На чемпіонаті світу з футболу англійська збірна забила у ворота збірної Панами шість м'ячів, підсумковий рахунок – 6:1.

У матчі другого туру групи G на чемпіонаті світу з футболу у РФ збірна Англії з рахунком 6:1 виграла у збірної Панами. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Нижньому Новгороді.

Англієць Джон Стоунз забив уже на 8-й хвилині, ще раз він відзначився на 40-й хвилині.

Хет-трик оформив Гаррі Кейн, він забивав на 22-й хвилині і 45-й+1 (обидва м'ячі – з пенальті), а також на 62-й хвилині.

Ще один гол провів на 36-й хвилині Джессі Лінгард.

Гол престижу на 78-й хвилині на рахунку панамця Феліпе Балоя.

Набравши максимальну кількість очок, Англія разом із Бельгією вийшла у плей-оф чемпіонату. У третьому турі, 28 червня, команди зіграють між собою.